Nahrávám...

Poslanecká kancelář

Kontakty

Adresa:

Kollárova 158, 284 01  Kutná Hora

Adresa pro korespondenci:

Sněmovní 4, 118 26, Praha 1 - Malá Strana

Úřední hodiny: 

Po předchozí domluvě s asistenty.

 

Telefony:

  • Kancelář v budově PSP ČR   +420 257 172 039

E-mail:

  • gabali@psp.cz 
  • gabal@gac.cz

Virtulní poslanecká kancelář (You Tube)

Lidé v kanceláři

Mgr. Tomáš Ryza

asistent

e-mail: ryzat@psp.cz

 

Tomáš vystudoval Politologii a mezinárodní vztahy na Fakultě sociálních věd UK a magisterské studium Bezpečnostních studií na téže fakultě. V současné době studuje právo na Právnické fakultě UK. V akademickém roce 2011 / 2012 strávil v ramci programu Erasmus zimní semestr na University of Reading, kde získal základy problematiky bezpečnostních studií. Ve svém studiu se zaměřuje zejména na oblast vnitřní bezpečnosti České republiky, zpravodajské systémy a terorismus. 

Má za sebou více než 5 letou zkušenost ze studentských a neziskových organizací a v letech 2010 - 2011 absolvoval stáž v Informačním centru Vlády, kde zodpovídal zejména za projekt Simulovaného zasedání vlády. V mé kanceláři začal pracovat na dobrovolné pozici v březnu 2014. Na starosti má zejména přípravu odborných podkladů a analýz pro moji práci ve sněmovně a práci v regionu. 

Nathalie Lukyová

asistentka

e-mail: lukyovan@psp.cz

 

Nathalie vystudovala program International Relations and European Studies na Metropolitní Univerzitě v Praze ve kterém pokračuje i na magisterském stupni. Má mnoho zkušeností v cestování. Strávila nějaký čas v Německu, v Bruselu, kde studovala v Evropské škole a v Římě (NATO Defense College).

Ovládá němčnu, angličtinu, a francouzštinu které se naučila v Bruselu. Učí se i nové jazyky Vlámsky a Španělsky. Na starosti má chod poslanecké kanceláře a můj kalendář. 

Kontaktní formulář

Zašlete prostřednictvím formuláře Váš vzkaz či připomínku a zanechte prosím email na který můžeme odpovědět.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvatisicepatnact-čtrnáct: