Nahrávám...

Dostupné okrsky

Bydlíte mimo území Středočeského kraje, ale přesto byste mi rádi dali svůj hlas? Je to možné pomoci voličského průkazu a níže naleznete seznam snadno dostupných volebních okrsků ze sousedních krajů a Prahy. 

Jihočeský kraj

Z jižních Čech je nejdostupnější volbou obec Miličin, kde se volební místnost nachází na obecním úřadě, na adrese Miličín 1. 

Dobře dostupný je také Milín, který má volební místnost na obecním úřadě, 11. května 27, 262 31 Milín.

Kraj Vysočina

Pro severní část Vysočiny je nejvhodnější volbou Čáslav, kde je nejbližší volební místnost k vlakovému nádraží umístěna v budově Gymnázia a SOŠPg Čáslav na Masarykově ulici 248. 

Jižní část Vysočiny bude mít nejblíže do města Zruč nad Sázavou. Volit můžete například ve volební místnosti v bávalé knihovně, na adrese Zámek 1. 

Pardubický kraj

Pro volbu občanů z Pardubického kraje je nejdostupnější možností město Týnec nad Labem, kde se volební místnosti nachází v Základní škole Týnec nad Labem, čp 85.

Královehradecký kraj

Nejbližší možnost kde volit při cestě z Královehradeckého kraje je obec Žiželice, kde se volební místnost nachází v obřadní síni obecního úřadu, na Masarykově náměstí 1.

Liberecký kraj

Pokud bydlíte v Libereckém kraji, potom máte nejblíže volebí okrsky v Mnichově Hradišti. Volební místnost nejblíže vlakovému nádraží se nachází na základní škole na adrese Jana Švermy čp. 380. V případě dopravy autem doporučujeme využít volební místnost v základní škole na adrese Masarykovo náměstí čp. 244. 

Druhou možností je volit v Mladé Boleslavi, například na ZŠ Komenského náměstí 117. Kompletní seznam adres na adrese https://volby.tmapy.cz/#535419_Mlada Boleslav

Praha

Z centra

Nejrychlejší cesta z centra Prahy do volební místnosti ve středočeském kraji je prostřednictvím vlakového spojení z Masarykova nádraží. Na výběr máte hned z několika možností. Za 20 minut například dorazíte do Roztok u Prahy:

  • ve volebním okrsku č. 1 (zámek) je volební místnost: Zámek č.p. 1, 252 63 Roztoky 
  • ve volebním okrsku č. 2 (knihovna) je volební místnost: Jungmannova 966, 252 63 Roztoky

Alternativou je volit v obci Úvaly, kam jezdí vlak z Masarykova nádraží a také z Hlavního nádraží. Volební místnosti se nachází: 

  • volební okrsek č. 1 je volební místnost v Domě s pečovatelskou službou, nám. Svobody 1570, Úvaly
  • volební okrsek č. 2 je volební místnost v Městském domě dětí a mládeže, Vítězslava Nováka 372, Úvaly

Ze severu Prahy

Pro severní část Prahy jsou vhodnou možností kde volit opět Roztoky viz výše, kam také jezdí autobusová linka 340 z Dejvické. Ze zastávky Kobylisy pak jede také autobus do obce Zdiby, kde se nachází volební místnost na adrese Průběžná 76 (sokolovna). 

Z východu Prahy

Z Černého mostu jezdí autobus do obce Nehvizdy, kde se nachází volební místnost na adrese Pražská 14 (Základní škola). 

Autem je možné navštívit také volební okrsky v Úvalech, viz výše. 

Z Jihu Prahy

Ze zastávek Opatov nebo Háje jezdí autobusy do obce Říčany, kde doporučujeme navštívit volební místnost ve volebním okrsku č. 10 v Základní škole Bezručova, Radošovice, Bezručova 94/19 je z ulice Černokostelecká.

Ze západu Prahy

Ze Zličína jezdí autobus například do obce Hostivice, kde se nachází volební místnost v areálu Českého svazu chovatelů  v Litovicích, U Sádek č.p. 1135.